وبلاگ محور

ستارگان شبکه‌های اجتماعی

شمایی که دارید این مطلب رو میخونید توی یکی از شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، پینترست، یوتیوب و … احتمالا یه تعدادی مخاطب دارید. خبر خوب اینه که تعداد این مخاطب ها هرچقدر که باشه شما می‌تونید از تولید محتوای با کیفیت براشون کسب درآمد کنید.

Read full post
مشاورین همه فن حریف

اگر اطرافیانتون شما رو حتی زمان خواب هم راحت نمیذارن و دائما ازتون میپرسن تو چی پیشنهاد میدی بخرم برای پوستم؟ یا لک های پوستمو چه کنم؟ پس خبر خوب برای شما اینکه قرار به راحتی از پاسخ به این سوالات کسب درآمد مادام‌العمر داشته باشید.

Read full post
برای تولید محتوا اینستاگرام این اپلیکیشن‌ها به کارت میاد

برای اینکه کارتون تو اینستاگرام سریع‌تر پیشرفت کنه باید روی کیفیت عکس و ویدئوتون کار کنید. یادتون نره که اینستاگرام بر پایه محتوای بصریه و با وجود اینکه محتوای متنی یا استوری های نوشتاری پرطرفدار شدند ولی باز هم برای رشد به عکس های خوب نیاز دارید. 

Read full post
آموزش لینک گذاشتن برای پیج با کمتر از 10 هزار فالوور

توی اینستاگرام اگر 10 هزار تا فالوور نداشته باشه صفحتون نمیتونید داخل استوری لینک بذارید که بقیه بکشن بالا و کل همکاری با روژه برمبنای لینکه پس خیلی مهمه شما بتونید تو صفحتون لینک بزارید. 

Read full post
اکانت بیزینسی و آمار بازخورد (اینسایت) اینستاگرام

همون طور که میدونید ما تو اینستاگرام دو دسته پیج داریم. پیج‌های شخصی که هیچ هدف تجاری ای دنبال نمیکنند و پیج های بیزنسی که برای هر کسی که از طریق اینستاگرام به دنبال دیده شدن و درآمده نیازه.

Read full post
آموزش کار با پنل همکاری در فروش روژه

در این ویدئو به صورت کامل با بخش‌های مختلف پنل همکاری در فروش روژه آشنا خواهید شد و روش کار با هر یک از بخش‌های این پنل را آموزش خواهید دید. موضوعاتی که در این ویدئو آموزش داده شده است پیشخوان پنل کاربری نحوه ساخت لینک اختصاصی بخش عملکرد پنل همکاری در فروش بخش شیرین …

Read full post
محاسبه درآمد و ثبت‌نام

برای محاسبه میزان درآمد تصویر بالا را مشاهده کنید برای ثبت نام در سامانه همکاری در فروش روژه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و پس از ورود به صفحه ثبت نام روژه (مانند تصویر زیر) اگر قبلا در سایت روژه حساب کاربری داشته‌اید برای ورود اطلاعات را وارد کنید و در غیر اینصورت برای …

Read full post