ستارگان شبکه‌های اجتماعی

خیلی ساده و سریع بریم سر اصل مطلب؛ شمایی که دارید این مطلب رو میخونید توی یکی از شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، پینترست، یوتیوب واحتمالا یه تعدادی مخاطب دارید. خبر خوب اینه که تعداد این مخاطب ها هرچقدر که باشه شما می‌تونید از تولید محتوای با کیفیت براشون کسب درآمد کنید.

خب در روژه یه دنیا محصول سلامت و زیبایی هست که به درد همه آدم‌های این کره خاکی میخوره؛ پس شما توی صفحات اجتماعیتون تا حالا راجب هر موضوعی که تولید محتوا میکردید از این به بعد میتونید با پیشنهاد محصولات روژه بر اساس مخاطبی که دارید از خرید اونها کسب درآمد کنید.

اگر دارید الان به این فکر می‌کنید که صفحه من که خیلی مخاطبش کمه باید بهتون بگم اصلا این اشتباه نکنید؛ شما با انتقال تجربه صادقانه و علمی از محصولاتی که معرفی می‌کنید میتونید به راحتی باعث فروش محصول بشید و از اون کسب درآمد کنید. حتما توی این راه کلی ایده به ذهنتون میرسه و کلی تجربه کسب می‌کنید که چجوری تولید محتوای هدفمندتری داشته باشید. پس یه تیر و چند نشونه؛ کسب درآمد، تولید محتوا و تجربه

اگر الان براتون جالب شده که زودتر برید و پنل همکاری در فروش روژه خودتون رو بسازید و همین امروز کسب درآمد کنید روی دکمه زیر بزنید و با شماره همراهتون ثبت نامتون رو خیلی ساده انجام بدید.

بعد از اینکه وارد پیشخوان روژه شدید در قسمت همکاری با روژه یه دکمه میبینید، قبل از زدن اون دکمه که کارش ساختن پنل همکاری در فروش پیشنهاد میکنم حتما حتما قوانین و مقررات سامانه همکاری در فروش روژه رو کامل بخونید که بعدا برای ادامه همکاری شما مشکلی پیش نیاد.

پیشنهاد من به شما اینه که حتما بعد از ساختن پنل همکاری در فروش روژه بخش آموزش رو بهش سر بزنید و به صورت کامل آموزش‌های کار با پنل و ببینید

این آموزش‌ها به شما کمک میکنن که به راحتی معنی هر چیزی که در پنلتون وجود داره و متوجه بشید و هم اینکه در افزایش کسب درآمدتون بهتون کمک خواهد کرد. احتمال اینکه با دیدن آموزش‌ها کلی ایده باحال دیگه هم به ذهن خلاقتون برسه هم اصلا کم نیست 😉

مشاورین همه فن حریف

شمایی که دارید این مطلب رو میخونید توی یکی از شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، پینترست، یوتیوب و … احتمالا یه تعدادی مخاطب دارید. خبر خوب اینه که تعداد این مخاطب ها هرچقدر که باشه شما می‌تونید از تولید محتوای با کیفیت براشون کسب درآمد کنید.